Cesta husiny

Založil Pedrito, 2026-06-17 07:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Paradoxy

Já už dávno asi zcvokla, dneska jsem poslala do prdele dva chlapy ( svoje bejvalý) a sice bych nejradši ze všeho brečela, ale čekám na mechanika, protože jsem zůstala viset v meziprostoru, tak slzičky budou až v noci do polštáře. Je hodnej, že přijede a zachrání mě.

Už končím s veškerou slušností, je mi to volný. Když nerespektukou oni mě, nezasloužej si můj respekt.

Pedrito

Mankote? Výtah?

Pedrito


Pedrito

Jinak se můžem zeptat PI, co by na to řek Švejk... Ano, už to slyším. Řek by, my cvoci musíme dělat mezi normálními vyjímku. Pač kdyby na světě byli všichni normální, byl by z toho každej druhej úplnej cvok.

Pedrito

Na dobrou noc

Paradoxy

Konečně jsem doma, jj bylo to auto. Tak jsem si tu hezky odplivla, tak snad Vám to neva :) .

Pedrito